2. Memorijalni turnir Stjepan Kovačić Pero u Buševcu

Stjepan Kovačić Pero bio je vrhunski trener, pedagog, igrač, a prije svega čovjek. Ove su se riječi često čule među gledateljim turnira za mlađe pionire, Peri u čast.
Na 2.memorijalom turniru Stjepan Kovačić Pero sudjelovali su i naši mlađi pioniri vođeni trenerima Vanjom Milinkovićem i Leonom Grgićem.

Natjecanje smo započeli u Grupi C, zajedno s NK Sesvete (0:2), Nk Vatrogasac (8:0) i NK Mraclin (7:1). U četvrtini finala naši su igrači odmjerili snage s dječacima iz NK HAŠK, te nakon rezultata 1:1 i penala u kojim smo bili uspješniji, prošli u polufinale gdje smo igrali protiv NK Vukovina i izgubili minimalno 1:0.
U dvoboju za treće mjesto čekali su nas naši sportski prijatelji iz HNK Gorice. Rezultat ove utakmice bio je 1:0 – NK Kurilovec osvojio je treće mjesto na 2. memorijalnom turniru Stjepan Kovačić Pero.

Čestitke našim igračima i trenerima!

Tekst i foto: Ivana Bratković

Podijelite objavu: