Četvrt – finale kupa Bistra – Kurilovec 0-2

DONJA BISTRA – Stadion u Donjoj Bistri. Gledalaca: 80. Glavni sudac: Pajač (Zelina) 7. Pomoćni suci: Barkić i Bićanić (Dugo Selo). Delegat: Meić (Velika Gorica)
Strijelci: 0:1 – Džaja (45), 0:2 – Hodak (56)

BISTRA: N. Đurđek 6, Lovrić 6, Dežić 6, Ištuk 6, Aničić Bosnić 6 (od 61. Kučko -), Škarica 6 (od 83. Vucić -), Barun 6,5, Vračević 7 (od 90. Cvok -), Kukec 5,5, Matošević 5,5 (od 78. Vicić -), Smolčić 5,5 (od 68. Šturlan -). Trener B. Gulić 6.
KURILOVEC: Kranjčec 6,5, Grdenić 6 (od 59. Čurek -), Ladović 6,5, Šoštarec 6, Šarić 6, Povoljnjak 6 (od 46. Brčić 6), Džaja 7, Hodak 6,5, Horvat 6 (od 67. Ramljak -), Brajko 6. Trener Da. Biškup 6.
Ocjena utakmice: 6.
Igrač dvoboja: Džaja (Kurilovec)
Kurilovec se plasirao u polufinale Kupa na poručju Zagrebačke županije. Osim Kurilovca u polufinalu 9. svibnja igrati će Gorica, Strmec Bedenica i Sava Strmec. Finale je 16. svibnja u Kurilovcu.
Za obje momčadi ovo je bila i proba uoči značajnih prvenstvenih susreta u subotu. Kurilovec u derbiju Treće HNL zapad prima Opatija, dok je Bistra domaćin Lukavcu u borbi za prvo mjesto u Jedinstvenoj županijskoj ligi.
NK Bistra, drugoligaš u sezoni 2014/15. sada ima izvanredne infrastrukturne uvjete, posebice teren, ali do povratka treba preskočiti tri ranga.
Utakmica Bistra – Kurilovec bio je dvoboj između petoligaša i trećeligaša. Sadržaj susreta nije, ni u jednom trenutku, navodio na iznenađenje. Najbolju prigodu za goste u prvom poluvremenu imao je Brajko u 30. miniuti. U 45. minuti je Ante Džaja iz slobodnog udarca sjajno pogodio rašlje domaćih i to je bilo 0:1. Drugi gol i konačno rješenje postigao je Hodak poslije centaršuta Horvata.
Kod Bistre najistaknutiji pojedinac bio je Ivica Vračević.
Napisao:
Branko Tuđen Sportnews.hr

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *